Aktualności

Marka Bobini dla najmłodszych Jaworzan

03.11.2022

W ramach współpracy z Jaworskim Ośrodkiem Kultury firma Global Cosmed Group, właściciel dziecięcej marki kosmetyków i chemii gospodarczej, ogłosił konkurs „Twórczy przedszkolak w świecie Bobini”. To pierwsza wspólna akcja, która ma poprzez zabawę przypomnieć zasady dbania o higienę przez najmłodszych i zapoznać ich z marką.

Marka Bobini, w której portfolio znajdują się mydła, szampony, żele do mycia czy nawet proszki do prania do ubrań najmłodszych, zaprasza do konkursu dla przedszkolaków i placówek edukacyjnych.

Pod hasłem „Moja wymarzona etykieta żelu do kąpieli” dzieci w wieku 3-5 lat mogą zgłaszać wykonane dowolną techniką prace plastyczne przedstawiające wymarzoną grafikę na opakowanie produktu.

Z kolei prace zbiorowe przedszkolaków można zgłaszać w konkursie filmowym pod hasłem „Myj się myj i czyściutko zawsze żyj”. W tym wypadku zaprosiliśmy lokalną społeczność do przygotowania krótkich spotów, max. 3 minutowych, które z wykorzystaniem recytacji, przedstawienia, opowieści promować będą dbanie o higienę dzieci np.: podczas codziennej kąpieli lub prysznica.

Marka Bobini to synonim delikatnej pielęgnacji skóry dziecka od pierwszych jego dni. To też marka, która chce towarzyszyć najmłodszym w ich codziennych rytuałach związanych z dbaniem o zdrowie i czystość, ucząc ich przy tym dobrych nawyków. Nie bez kozery nasze działania edukacyjne w pierwszej kolejności prowadzimy w Jaworze. To tu znajduje się jedna z naszych fabryk. Chcemy, by nasi pracownicy byli dumni z tego, gdzie pracują i jakie produkty tworzą. Mamy nadzieję, że forma ciekawego konkursu z nagrodami w tym pomoże – skomentowała Agnieszka Komorek, Brand Manager marki Bobini.

Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada, a ogłoszenie zwycięzców już 5 grudnia br.

Szczegółowe informacje o konkursie i regulamin można znaleźć na stronie www.dr-miele.eu/konkurs-bobini, a już 8 i 9 listopada w 6 jaworskich przedszkolach odbędą się warsztaty promujące konkurs, w ramach których przedszkolaki będą przygotowywać własne żele do kąpieli.