Aktualności

Bobini – Dziecięca Marka Roku 2022

20.12.2022

Marka Bobini i linia kosmetyków dla dzieci Bobini Kids uzyskały certyfikat Dziecięca Marka Roku 2022. Tym samym nagrodzono zespół Global Cosmed za produkty dziecięce o najwyższej jakości, nieustanne dążenie do podnoszenia standardów oraz wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań dla najbardziej wymagających konsumentów, jakimi są dzieci.

Program Dziecięca Marka Roku to jedno z najbardziej wiarygodnych i opiniotwórczych wydarzeń, w ramach którego corocznie nagradzane są najlepsze marki na rynku produktów i usług. Jak czytamy za Eweliną Szczepacką, Dyrektorem Projektu Dziecięca Marka Roku: Zdobywcy tytułu Dziecięca Marka Roku to firmy godne polecenia i zaufania, oferujące produkty i usługi najwyższej jakości, stosujące nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu jakość i niezawodność. Laureaci wyróżnienia umacniają swoją pozycję w gronie liderów rynku oraz są utożsamiani z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług.

Bobini to marka stworzona z troski o dzieci, której priorytetem są produkty powstające z najwyższej jakości składników, w większości pochodzenia naturalnego, by dawać pewność i bezpieczeństwo, jednocześnie pozwalając dziecku rozwijać kreatywność i ciekawość świata. Pielęgnacja pełna czułości to hasło, które w pełni oddaje ducha marki Bobini należącej do Global Cosmed. W tym roku wprowadziła ona na rynek gruntownie przebudowane portfolio produktów przeznaczonych do pielęgnacji najmłodszych. Oferta została jeszcze skrupulatniej dopracowana pod kątem wymagań konsumenta i rynku, a cały proces został poprzedzony szeroko zakrojonymi badaniami konsumenckimi.

Marka niezmiennie stawia na najwyższej jakości receptury – zawierające nawet do 98% składników pochodzenia naturalnego. Niemal wszystkie formuły są hypoalergiczne i zostały zamknięte w opakowaniach o wysokich walorach ekologicznych. Ważny krok stanowi rozbudowanie oferty dla dzieci starszych poprzez wprowadzenie nowej linii Kids. Wśród zmian należy wymienić również odmienione podejście graficzne i pojawienie się bohatera marki. Jest to piesek, stanowiący synonim opiekuna, towarzysza i przyjaciela oraz bezpośrednie nawiązanie do wartości, które musi ze sobą nieść godna zaufania marka dziecięca, jaką jest Bobini. To wielka radość i satysfakcja, że wszystkie te działania zostały dostrzeżone i docenione prestiżową nagrodą Dziecięca Marka Roku 2022 – powiedziała Magdalena Miele, wiceprezes Zarządu Global Cosmed S.A.